Centrum Kultury w Ostrowie Lubelskim

Strona główna

Planszówkolandia

RODO

rodo

Głos Ostrowa

echo

ELEKTRONIKA DLA KAŻDEGO

,,ELEKTRONIKA DLA KAŻDEGO'' to warsztaty skierowane dla dzieci i młodzieży w wieku 10 - 18 lat. Jeśli lubisz majsterkować, ciekawi Cię jak coś jest zbudowane albo chcesz dowiedzieć się jak ,,płynie'' prąd to są zajęcia właśnie dla Ciebie! Zapisy przez formularz google: https://forms.gle/QbMDY1snAyVDP6Jz7
Projekt ,,ELEKTRONIKA DLA KAŻDEGO'' realizowany jest w ramach Programu Pracownie Orange.
 
 

BALET - zaproszenie na zajęcia

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 roku życia na zajęcia baletu, które poprowadzi pan Paweł Wasylenko. Pierwsze zajęcia odbędą się w środę 6 października w Sali Prób w Centrum Kultury.

Orkiestra OSP zaprasza

Szukasz ciekawych zajęć, które pozwolą nauczyć się czegoś nowego Tobie lub bliskiej Ci osobie? Nauka gry na Instrumentach Dętych to wspaniała okazja, by postawić pierwszy krok na drodze do kariery muzycznej albo odnaleźć wspaniałe hobby!
Zajęcia są przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dorosłych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką oraz dla tych, którzy opanowali w różnym stopniu grę na wybranym instrumencie. Nasza oferta obejmuje naukę gry na flecie, klarnecie, saksofonie, trąbce, puzonie lub tubie oraz innych instrumentach. Program zajęć dostosowany jest do wieku i umiejętności uczestników, a zajęcia prowadzi Wojtek Durak.

Aerobik - zaproszenie na zajęcia

Zapraszamy do zapisów na zajęcia aerobiku!
Zajęcia poprowadzi pani Beata Płowaś. Szczegółowe informacje oraz zapisy u instruktorki pod nr telefonu 724021000.

Zajęcia plastyczno - manualne - zaproszenie

Czy Twoje dziecko lubi malować, rysować, wycinać…?
Jeśli tak to te zajęcia są właśnie dla niego!
Co jednak z osobami, które nie przepadają za rysowaniem albo malowaniem czy to na szkle, czy na papierze? Nic straconego – do dyspozycji mamy wiele innych technik manualnych, które również pozwolą na wyrażenie własnej kreatywności.
Zapraszamy już we wtorek 28 września o godzinie 16:00 Centrum Kultury w Ostrowie Lubelskim

Podkategorie