Centrum Kultury w Ostrowie Lubelskim

Strona główna

Planszówkolandia

RODO

rodo

Głos Ostrowa

echo

"Mistrz i uczeń"

Krystyna Hoduń i zespół 'Młode Rozkopaczewianki' zdobywają drugą nagrodę w kategorii „Mistrz i uczeń'"
Gratulujemy Krystynie Hoduń i zespołowi "Młode Rozkopaczewianki" zdobycia drugiego miejsca w kategorii "Mistrz i uczeń" podczas 57. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym!
To naprawdę imponujące osiągnięcie.
Ten festiwal od wielu lat jest niezwykle ważnym wydarzeniem, które koncentruje się na prezentowaniu autentycznej muzyki ludowej artystów w ich oryginalnym, nieprzetworzonym repertuarze.
Jeszcze raz gratulujemy mistrzyni Krystynie Hoduń, która z tak ogromnym zaangażowaniem talentem kontynuuje tradycję muzyki ludowej. Pragniemy podkreślić, że to właśnie pasja i oddanie artystów takich jak Krystyna Hoduń oraz zespół "Młode Rozkopaczewianki" przyczyniają się do ochrony i zachowania dziedzictwa kulturowego Polski. Ich ciężka praca i poświęcenie pomagają utrzymać w życiu muzykę ludową, jednocześnie przekazując ją kolejnym pokoleniom. Wasze miejsce na podium jest dowodem na wasze niezwykłe umiejętności i oddanie tradycji ludowej muzyki. Wspaniale, że tak młodzi artyści mają możliwość zaprezentować swoje talent i docenienie na tak prestiżowym festiwalu. Wasze miejsce na podium jest dowodem na wasze niezwykłe umiejętności i oddanie tradycji ludowej muzyki.