Centrum Kultury w Ostrowie Lubelskim

Strona główna

Planszówkolandia

RODO

rodo

Głos Ostrowa

echo

Koncert na zakończenie roku szkolnego

Koncert na zakończenie roku szkolnego - niezapomniane wydarzenie pełne talentu i radości!
We wtorkowe popołudnie w Centrum Kultury odbył się wspaniały koncert na zakończenie działalności świetlic socjoterapeutycznych. Na scenie zaprezentowały się liczne utalentowane grupy, w tym „Ostrowskie wianuszki”, „Smykorymki”, „Minidancesiaki”, "Dancesiaki"„Juniorki” i „New Wawe”. Ich występy były prawdziwą ucztą dla oczu i uszu, a publiczność nie szczędziła gromkich braw.
Nie mogło oczywiście zabraknąć wyróżnień dla uczestników zajęć socjoterapeutycznych i tanecznych. Dyplomy i słodkości zostały osobiście wręczone przez burmistrza Józefa Gruszczyka, który uhonorował każdego artystę za jego pasję, pracę i zaangażowanie. Upominki i gratulacje otrzymali również instruktorzy.
Jednak koncert to nie tylko muzyka i nagrody. Na uczestników czekało wiele atrakcji, których sponsorem była Gminna Komisja Profilaktyki i Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym. Dzieci mogły korzystać z różnorodnych animacji, dmuchanej zjeżdżalni, malowania twarzy, co sprawiało, że atmosfera była jeszcze bardziej radosna i pełna uśmiechów.
Nie mogło zabraknąć pysznych kiełbasek i lodów, które cieszyły podniebienia uczestników. Było to doskonałe przywitanie wakacji i chwila relaksu po intensywnym roku nauki.
Organizacja takiego wydarzenia nie byłaby możliwa bez zaangażowania i determinacji GKPiRPA, instruktorów, wolontariuszy oraz pracowników Centrum. Dzięki ich pracy i oddaniu, młodzi artyści mieli szansę zaprezentować swoje talenty i otrzymać zasłużone brawa.