Centrum Kultury w Ostrowie Lubelskim

Strona główna

Planszówkolandia

RODO

rodo

Głos Ostrowa

echo

X MOTOZŁAZ - 2023

X MOTOZŁAZ: III Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w Kategorii Motocykle - Emocje, Historia i Pasja na Drogach Naszej Miasteczka.
W miniony sobotę 26 sierpnia gościł w naszym miasteczku - X MOTOZŁAZ będący III rundą Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w kategorii motocykle organizowany przez Federację Zmotoryzowanych.
To była wspaniała impreza! Dostarczyła uczestnikom i widzom wiele emocji i fascynujących widoków. Historia motocykli sięgająca lat przedwojennych jest niezwykle ciekawa i pełna unikalnych pojazdów, które stanowią prawdziwe skarby dla miłośników motoryzacji.
Rajd nie tylko pozwolił uczestnikom cieszyć się jazdą pomiędzy różnymi miejscowościami, ale również sprawdził ich umiejętności i wiedzę w różnych konkurencjach. Jazda na czas to zawsze emocjonująca rywalizacja, która wymaga precyzji i zręczności od motocyklistów.
Dla osób zainteresowanych motoryzacją i historią pojazdów zabytkowych, takie imprezy są nie tylko okazją do podziwiania pięknych maszyn, ale także do wymiany doświadczeń, nauki oraz pogłębiania pasji. Przyglądanie się motocyklom, które przetrwały przez dziesięciolecia i wciąż są w doskonałym stanie, to prawdziwa podróż w czasie i inspiracja dla miłośników motoryzacji.