Planszówkolandia

RODO

rodo

Głos Ostrowa

echo

III WOJEWÓDZKI KONKURS NA PALMĘ I PISANKĘ WIELKANOCNĄ

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Kultury w Lublinie oraz Muzeum Wsi Lubelskiej, zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu na najpiękniejszą tradycyjną oraz współczesną palmę i pisankę wielkanocną.

Uczestnikiem konkursu może zostać każdy mieszkaniec województwa lubelskiego, którego praca zostanie zakwalifikowana przez miejscowy urząd gminy lub wyznaczoną przez ww. urząd gminną instytucję kultury. Do udziału w konkursie szczególnie zaproszeni są twórcy ludowi, artyści plastycy, członkinie kół gospodyń wiejskich, a także dzieci i młodzież szkolna.
Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie do Centrum Kultury w Ostrowie Lubelskim  prac konkursowych wraz z prawidłowo wypełnionymi kartami zgłoszeniowymi w terminie do 7 marca 2022 r.

 

Program Funkcjonalno-Użytkowy modernizacji sali kinowej

W dniu 12.07.2021 r. Gmina Ostrów Lubelski podpisała umowę dotyczącą dofinansowania zadań w ramach Programu Infrastruktura domów kultury ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Tytuł projektu: Opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji Sali kinowej w Centrum Kultury w Ostrowie Lubelskim.

Wartość zadania: 21 860,00 zł

Wartość dofinansowania: 17 488,00 zł

Zadanie polega na przygotowaniu dokumentacji projektowej  - Programu Funkcjonalno-Użytkowego modernizacji Sali kinowej/widowiskowej wraz z zapleczem oraz dostosowanie jej dla osób niepełnosprawnych.

 

ELEKTRONIKA DLA KAŻDEGO

,,ELEKTRONIKA DLA KAŻDEGO'' to warsztaty skierowane dla dzieci i młodzieży w wieku 10 - 18 lat. Jeśli lubisz majsterkować, ciekawi Cię jak coś jest zbudowane albo chcesz dowiedzieć się jak ,,płynie'' prąd to są zajęcia właśnie dla Ciebie! Zapisy przez formularz google: https://forms.gle/QbMDY1snAyVDP6Jz7
Projekt ,,ELEKTRONIKA DLA KAŻDEGO'' realizowany jest w ramach Programu Pracownie Orange.
 
 

BALET - zaproszenie na zajęcia

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 roku życia na zajęcia baletu, które poprowadzi pan Paweł Wasylenko. Pierwsze zajęcia odbędą się w środę 6 października w Sali Prób w Centrum Kultury.

Podkategorie